Zastrzeżenia

POLITYKA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Firma All-Pumps pragnie wyrazić podziękowanie za zainteresowanie okazane naszym produktom i odwiedzenie strony internetowej www.all-pumps.pl i innych naszych stron www.

Chcemy żeby Użytkownik odwiedzający nasz portal czuł się w pełni komfortowo i miał pełną kontrolę nad przekazywanymi danymi osobowymi. Charakter naszego serwisu wymaga jednak niekiedy poproszenia Państwa o przekazanie nam danych, takich jak nazwa i adres firmy, adres e-mail, telefon. Będziemy wykorzystywać te dane w opisany poniżej sposób.

Przekazane nam dane osobiste są zbierane i przechowywane. Dzięki nim możliwe będzie przygotowanie ofert i realizacja konkretnych zamówień.

Przekazane nam i przechowywane przez nas informacje nigdy nie są przedmiotem sprzedaży.

 

ZAWARTOŚĆ SERWISU

Firma All-Pumps dokłada wszelkich starań dla zapewnienia rzetelności i aktualności niniejszego serwisu, jednakże nikomu nie udziela żadnej gwarancji co do ich treści. W szczególności ewentualne nieprawidłowe odczytanie informacji lub błędna ich interpretacja nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń wobec firmy All-Pumps.

Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

 

 

© All-Pumps     |   zastrzeżenia   |   webmaster: it@all-pumps.pl